KA1031S28 Precision Electronics Corporation POT 10K OHM 2W CARBON LOG 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Part Nnumber
KA1031S28
Description
POT 10K OHM 2W CARBON LOG 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug